poniedziałek, 2 sierpnia 2021

Pomysł na wyjątkowy prezent

 


Wiele z nas przy rożnego typu okazjach zastanawia się - co wręczyć na prezent? Jednocześnie nie chcemy, by było to oklepane, ale tez nie mamy zbyt dużo czasu by jeździć po sklepach i szukać czegoś wyjątkowego. Dobrym pomysłem może okazać się wizyta w sklepie internetowym suprizo.pl, który w swojej ofercie ma piękne, personalizowane prezenty na każdą okazje! Czy to rocznica ślubu, wesele, urodziny przyjaciółki lub imieniny mamy, na stronie znajdziemy podarunek na każdą możliwą okazje. Ja sama skusiłam się na małe zakupy. Moją uwagę przykuły personalizowane kieliszki do wina, a ponieważ z moim mężczyzną lubimy czasem wypić winko do kolacji ,to stwierdziłam ze to właśnie je zamówię. Grawer? Pierwsza klasa! Zresztą sami spójrzcie:). Te kieliszki możecie obejrzeć i zakupić klikając tutaj.


Moim drugim wyborem jest szklanka również z personalizacją oraz dopiskiem „władca whisky”. Co do jakości, nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, wszystko wykonane zostało na najwyższym poziomie. Mój mężczyzna był zachwycony wykonaniem i oryginalnością podarunku:). Szklaneczkę możecie zamówić klikając tutaj.

Podsumowując: Czas realizacji zamówienia to około tydzień, dlatego wszystkim spóźnialskim polecam zamówić wcześniej niż w dzień świętowania! Warto podarować bliskiej osobie tak niesamowitą niespodziankę. Takie rzeczy zostają z nami na długie lata powodując uśmiech na twarzy :). Wykonanie jest bardzo dobre, paczuszka bardzo dobrze zapakowana, więc nie ma obaw ze coś przyjdzie potłuczone. Dodatkowo na stronie znajdziecie także wiele innych pomysłów i inspiracji, które możecie wykorzystać do stworzenia swojego unikalnego prezentu!

1 komentarz:

Dziękujemy za każdy komentarz!

Copyright © 2016 Ruude Girls , Blogger