sobota, 17 sierpnia 2019

Pokochaj siebie


Hejka!
Dawno nie było tutaj żadnego gadanego posta na blogu a dobrze wiem, że takie najbardziej lubiliście czytać. Dzisiaj chciałabym poruszyć jeden z ważniejszych aspektów jakim jest samoakceptacja. Sama jeszcze do niedawna miałam z tym ogromny problem, jednak z czasem zrozumiałam, że jest to główny klucz do sukcesu. Myślę, że każdy z nas ma prawo do szczęścia i nie powinniśmy czuć się w żaden sposób gorsi od innych. 
Musimy sobie zadać jedno podstawowe pytanie. Co myślimy gdy patrzymy w lustro? Jakie zalety umiemy w sobie dostrzec? Jeżeli na każde z tych pytań odpowiesz negatywnie to znaczy, że czas krok po kroku coś zmienić. Nie jest to łatwa droga wymaga wiele poświęceń i wiary w siebie. Jednak jeżeli nie podejmiesz ryzyka nie dowiesz się czy tak na prawdę było warto. A gwarantuję Ci, niczego tak nie żałuję jak tego, że zdałam sobie z tego sprawę tak późno. 

Mam też dla Was kilka porad od czego trzeba zacząć, gdy się do nich zastosujesz to zobaczysz, że jest to łatwiejsze niż myślisz. 

1. AKCEPTUJ SIEBIE TAKIM JAKIM JESTEŚ! 
Zastanów się przez chwilę kim tak na prawdę jesteś? Jak spędzasz swój czas każdego dnia? Zaliczyłeś kilka porażek w życiu? Zaakceptuj to, każdy z nas kiedyś to przeszedł pamiętaj to one sprawiły, że jesteś tu i teraz! 

2. NIE PRZEJMUJ SIĘ OPINIĄ INNYCH!
Usłyszałeś kilka razy na swój temat wiele przykrych słów? Spokojnie ja też, jednak nie pozwól by opinie innych sprawiły, że poddasz się w walce o lepszego siebie! 

3. PODEJMIJ RYZYKO!
Nie bój się spełniać swoich marzeń to one są częścią nas. Możesz osiągnąć więcej niż myślisz, wystarczy tylko uwierzyć w swoje możliwości. Kto nie ryzykuje ten nie ma! 

4. ZAAKCEPTUJ SWOJE WADY!
Nikt nigdy nie był idealny i nie będzie. Naucz się powoli z nimi żyć i stopniowo zamieniać je na swoje zalety.

5. NIE WIŃ SIEBIE ZA CAŁE ZŁO TEGO ŚWIATA!
Ile razy już sobie powiedziałeś, że jesteś do niczego? Że wszystko to twoja wina? A co by było gdybyś postąpił inaczej? Takie myślenie tylko blokuje nas przed lepszym jutrem. Zacznij iść do przodu i nie wracaj do tego co było kiedyś. 

spodnie - dear-lover

W sklepie trwa także Big Sale i możemy zobaczyć tam wiele produktów w atrakcyjnych cenach takich jak  wholesale swimwear, wholesale dresses, wholesale jeans, Wholesale Women's Clothing

22 komentarze:

 1. Bardzo cenne rady. Samoakceptacja jest bardzo ważna, każdy człowiek powinien kochać i doceniać siebie.
  Pozdrawiam:)

  https://xgabisxworlds.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gabrysia, za każdym razem jak widzę tak wartościowe wpisy to na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Cieszę się, że poruszyłaś ten temat. Sama przez, długo czas borykałam się z takim problemem i wiem, że to ciężka praca, aby zacząć akceptować swoje wady, ale gra warta jest świeczki. Trzeba walczyć o siebie! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny i bardzo wartościowy wpis kochana! Przyznaję, że swego czasu nie potrafiłam zaakceptować siebie, jednak zaczęłam dostrzegać w sobie plusy, a nie same minusy. Zdaję sobie sprawę, że jest to bardzo ciężka praca, dla warto! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Racja, wszystko siedzi u nas w głowie, więc jeśli pozbędziemy się tego, to możemy osiągnąć wszystko, grunt to pozytywne nastawienie :)

  Super zestaw, portaski mega mi się podobają <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepięknie kochana wyglądasz! <3
  W moim przypadku było tak, że nie zawsze siebie akceptowałam. Dostrzegałam wiele wad, których na tamten moment nie sposób było mi wyeliminować.
  Dopiero z czasem, kiedy dojrzałam zrozumiałam, że nie jesteśmy idealni. Każdy wyróżnia się na inny, niepowtarzalny i wyjątkowy sposób. Akceptacja siebie jest kluczem do szczęścia i sukcesu.
  Pozdrawiam serdecznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne spodnie :) Super motywacyjne słowa :)
  http://naprawdenienazarty.pl/

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja raczej nie mam z tym problemu, oczywiście jak każdym mam gorsze dni gdzie nie podoba mi się wiele rzeczy w sobie, ale każdy ma takie dni. Na ogół jednak podchodzę do siebie z dystansem :P
  Pozdrawiam, MAda
  https://maaddami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Można powiedzieć, że jest to klucz do sukcesu, samoakceptacja to bardzo ważna rzecz.

  OdpowiedzUsuń
 9. Właściwie w pewnym sensie akceptuje siebie chociaz waga jednak mi przeszkadza :(

  OdpowiedzUsuń
 10. Pięknie wyglądasz. Bardzo kobieco :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetne rady! Napewno skorzystam z nich :D

  OdpowiedzUsuń
 12. porady jak najbardziej przydatne ;) śliczna stylizacja i fajne zdjęcia :D
  zapraszam do siebie http://skcreateanddesign.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Niestety znam kilka osób, które nie lubią siebie/swojego wyglądu i trudno im pomóc, raczej muszą dojść do tego same. Gdyby zastosowały się do tych rad...
  https://modoemi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Zgadzam się z postem i wymienionymi punktami!
  Fajne zdjęcia :)

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie,
  https://w-pogoni-za-idealem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Ciężko jest pokochać siebie, sama dalej łapię się na złym myśleniu, ale i tak jest o wiele lepiej. Piękne buty :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Nie sposób zaprzeczyć, że samoakceptacja to ważna sprawa. Wiele osób myli samoakceptację ze ślepym "ubóstwianiem" siebie. Trzeba zaakceptować własne wady a nie udawać, że ich nie ma. Ja też bardzo długo miałam problem z moimi kompleksami ale nauczyłam się kochać te swoje mankamenty urody i dzięki temu jestem szczęśliwsza :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Very stylish outfit!! :)

  Love the strappy block heels!! :)

  YouTube | Blog: Geekette in High Heels | Instagram

  OdpowiedzUsuń
 18. Świetny garnitur, wygodny i łatwy w noszeniu.

  OdpowiedzUsuń
 19. I agree with your point of view, it's really great.

  OdpowiedzUsuń
 20. Dzisiejszy garnitur jest idealny.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz!

Copyright © 2016 Ruude Girls , Blogger